Hakkımızda

Biz Kimiz?

Moon Plus Profesyonel Apartman ve Site Yönetimi

MOON Plus bina ve tesis yönetimi, apartman, site, AVM, hastane, fabrika gibi tesislerin tüm tesis ve idari yönetimi, temizlik hizmetleri, güvenlik hizmetleri, iklimlendirme sistemlerinin işletilmesi bakım onarım ve servis hizmetleri sağlayıcısıdır. Yaşam alanlarında beklentileri karşılayabilmek, daha konforlu, güvenli ve huzurlu hale getirmek için eğitimli kadromuzla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Toplam kalite yönetimi ile müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kullanılan insan, iş, ürün veya hizmet kalite gereksinimlerinin, sistematik bir yaklaşımla ve tüm çalışanların katkısı ile sağlamaktayız.

Konforlu Yaşam Alanları İçin Buradayız.

Moon Plus Kurumsal

Profesyonel konut ve tesis yönetimi konusunda bilgi birikimimiz en büyük sermayemizdir; konut ve tesis yönetimindeki gücümüzü yılların verdiği deneyimlerden almaktayız.

Modern şehirleşmenin bir sonucu; hemen hemen herkes yoğun bir iş temposu içerisinde çalışmaktadır. Bu durum bina sakinlerinin oturdukları konutları kendilerinin yönetmeleri için vakit ayırmayı imkansız hale getirmektedir.

Ayrıca aidat ve diğer ödemelerin tahsilatı aşamasında komşuluk ilişkileri zedelenmektedir. İşte bu sebeple, varlik ve itbarın sürdürebilirliği, anlaşmazlıkların çözümü açısından konut ve tesis yönetiminin profesyonellere bırakılması büyük önem taşımaktadır.

Profesyonel konut ve tesis konusunda uzman ve profesyonellerle size hizmet vermekten onur duyuyoruz.

Ayrıca günümüzde baktığımızda yeterli sermayesi olmasına rağmen sağlam bir sistem ve organizasyon kurulamamış işlerde başrısızlık kaçınılmaz olmuştur. Bu bakış açısıyla yaptığımız tüm işlerde sistemli çalışmayı kendimize prensip edinmekle brilikte kendimizi sürekli yenilemeyi ve geliştirmeyi olmazsa olmaz kuralımız olarak belirledik.

Kısaca; profesyonel konut ve tesis yönetimi ve sizlere verdiğimiz diğer tüm alanlarda MOON PLUS yönetim olduğumuzu takdirlerinize sunarız.